Skip to content Skip to footer
Zaufaj doświadczeniu

O firmie Comensal

Jesteśmy firmą z 100% polskiego kapitału prowadzącą działalność w Polsce. Nasz zakład produkcyjny oraz centrum logistyczne są zlokalizowane w Jankach pod Warszawą.

Nasz łańcuch dostaw skoncentrowany jest u największych europejskich producentów surowców gwarantując nam stabilność i optymalną dostępność. Dzięki temu jesteśmy mniej narażenie na komplikacje związane z globalnymi problemami logistycznymi i możemy szybciej reagować na zmiany.

Korzystamy z bezpośrednich dostaw od największych europejskich producentów surowców skracając łańcuchy dostaw, co sprawia, że jesteśmy mniej narażeni na komplikacje związane z globalnymi problemami logistycznymi i szybciej możemy zareagować na zmiany, tym samym stając się stabilniejszym dostawcą.

Produkując, mamy wpływ i kontrolę nad całym procesem oraz powtarzalnością produkcji seryjnej. Dajemy naszym partnerom pewność każdej kolejnej dostawy.

Lat na rynku
8080+
Zadowolonych klientów
8080808080+
Produktów
80808080+
Partnerów
808080+

Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Od ponad 30 lat zespół fachowców składający się z pracowników firmy Comensal i naszych partnerów doskonali funkcjonalność, użyteczność, ergonomię i estetykę naszych narzędzi. Nieustannie doskonalimy liczne procesy produkcyjne, logistyczne, sprzedażowe, aby sprostać coraz bardziej skomplikowanym wymaganiom naszych odbiorców i współczesnego świata. Doświadczenie tworzy profesjonalizm. Nasi odbiorcy korzystają z naszej wiedzy – dobieramy najlepsze rozwiązania, pomagamy uzupełniać gamę.

Uwielbiamy nasze narzędzia! Chętnie opowiemy za co, by zarazić naszą pasją.

Gwarantujemy najwyższą jakość.

Dbamy o jakość produktów na wielu etapach. Od momentu wejścia surowców do finalnego pudełka. Przez to poziom reklamacji jakościowych jest minimalny <0,002%. Dopracowaliśmy sposób pakowania do perfekcji. Zawsze czytelne etykiety, prawidłowo oznakowane opakowania zbiorcze, zestawienie produktów spakowanych na palecie ułatwiają przyjęcie towaru na stan i dalszą redystrybucję bez konieczności przepakowania towaru. Właściwie zabezpieczone palety minimalizują uszkodzenia transportowe. Nasi międzynarodowi odbiorcy wciąż upewniają się w słuszności swojego wyboru nas jako dostawcy poprzez poddawanie nas różnym audytom wewnętrznym oraz zewnętrznym. Przeszliśmy audyt przeprowadzony przez firmę SGS, który dotyczył etyki, jakości i bezpieczeństwa. Możesz być pewien tego, że jesteśmy poważnym i odpowiedzialnym partnerem. Produkujemy narzędzia z surowców najwyższej jakości, dlatego możemy sobie pozwolić na posługiwanie się znakami FSC, Rost Frei, PAH free. Nasze przekonanie o zaletach produkowanych przez nas narzędzi są potwierdzone wieloma pozytywnymi opiniami użytkowników, które możesz sprawdzić na platformach e-comerce. Możesz być pewien, że nie zawiedziesz oczekiwań twoich odbiorców.

Dbamy nie tylko o jakość produktów, ale również o obsługę klienta i współpracę z dostawcami. Cenimy czas, więc na wszystkie zgłoszenia reagujemy natychmiast po ich otrzymaniu. Więc szybko przygotujemy ofertę, odpowiemy na pytania lub rozwiążemy problem. System planowania produkcji pozwala na dokładne śledzenie partii produkcyjnej oraz surowców wykorzystanych do produkcji co zmniejsza ryzyko wystąpienia reklamacji. Krótkie serie produkcyjne umożliwiają produkcję marek własnych klientów. Oferujemy możliwość zmiany kolorystyki, znakowania, grawerowania zgodnie z oczekiwaniami klienta. Istniej również możliwość wykonania własnych form bądź wykonania dodatkowych elementów do standardowych form wtryskowych. Nowoczesny dział konfekcjonowania i kodowania wraz z bogatym zapleczem etykietowania i usługami graficznymi, umożliwia dostosowanie sposobu pakowania do oczekiwań klienta. Dopracowany sposób przechowywania produktów gotowych i innowacyjny autorski system logistyczny przyśpieszają proces przygotowywania zamówień do wysyłki skracając czas dostawy.

Dołożyliśmy starań by móc zaoferować ładną i spójną prezentacja narzędzi. Dzięki temu półka klienta wygląda na przemyślaną, dopracowaną, profesjonalną.

Przewaga dzięki prostocie. Intuicyjne użytkowanie tradycyjnych rozwiązań nie wymaga stosowania się do skomplikowanych instrukcji.

Masz gwarancję najlepszych rozwiązań!


Jesteśmy EKO

Do 80% używanego przez nas plastiku pochodzi z recyklingu, ponieważ dbamy o naszą planetę. Staramy się nie generować zbędnych śmieci poprzez używanie opakowań wielokrotnego użytku do transportu wewnętrznego, optymalizację ilości materiałów opakowaniowych oraz mądre gospodarowanie odpadami. Własne młynki do plastiku pozwalają odzyskać surowce z próbnych partii produkcyjnych. Uszkodzone kartony zmieniamy w wypełniacz do paczek. To, czego nie możemy wykorzystać sami oddajemy do recyklingu zewnętrznego. Nasz nowoczesny dział R&D ciągle pracuje nad udoskonalaniem mieszanek surowcowych dbając nie tylko o koszty produkcji, ale również o zmniejszanie śladu węglowego.

Dbajmy wspólnie o naszą planetę!

Polski producent narzędzi budowlanych

Zapisz się do newslettera
Dane kontaktowe

Comensal Sp. z o.o.
ul. Wynalazek 2a/53
02-677 Warszawa

comensal@comensal.com.pl

+48 22 720 43 13
Lavora Digital Agency © 2023. All Rights Reserved.

Mamy 30 lat doświadczenia w branży i jesteśmy jednym z wiodących dostawców w tym sektorze zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.